Dlaczego serwis AGD jest niezbędny? Powodów jest kilka. Należą do nich takie fakty, jak: – sprzęt AGD znajduje się w każdym domu, wielu firmach i instytucjach – sprzęt AGD czasem się psuje – zanim właściciel podejmie decyzję o wymianie zepsutego urządzenia na nowe, powinien mieć możliwość oceny, czy jest to jedyna opłacalna możliwość. Dlatego właśnie powstały profesjonalne serwisy AGD, które sprawiają, że użytkowanie sprzętów gospodarstwa domowego staje się tańsze, wydajniejsze i ma coraz mniej tajemnic przed laikami.

Dlaczego warto wiedzieć, co się dzieje, gdy sprzęt odmawia posłuszeństwa?

Zdarza się, że urządzenie latami działa bez zastrzeżeń, jeśli jest prawidłowo użytkowane i konserwowane zgodnie z zaleceniami producenta. W końcu jednak nadchodzi taki dzień, że np. urządzenie:

 • traci wydajność, czyli zaczyna działać wolniej i gorzej
 • zaczyna wydawać niepokojące odgłosy
 • w ogóle odmawia posłuszeństwa.

Nie warto wtedy samemu snuć domysłów, jaka jest tego przyczyna. Okazuje się, że wiele przyczyn powyższych sytuacji da się usunąć i to często w domu klienta. Nasz serwis AGD Dąbrowa Górnicza zapewnia taką usługę.

Dzięki temu klient nie musi się martwić o transport dużego i ciężkiego sprzętu do punktu naprawczego, kiedy nawet nie wiadomo, czy naprawa będzie opłacalna.

Po pierwsze: diagnoza

Pracownik serwisu w pierwszej kolejności ma za zadanie sprawdzić, co jest przyczyną nieprawidłowego działania lub całkowitej odmowy posłuszeństwa danego urządzenia, niezależnie, czy jest to:

 • pralka
 • piekarnik
 • zmywarka
 • płyta indukcyjna.

Klient zostaje poinformowany o diagnozie oraz cenie usługi (praca serwisanta + koszt części) i może podjąć decyzję: naprawiać, czy kupić jednak nowe urządzenie. W drugim przypadku, ponosi jedynie koszta przyjazdu pracownika oraz wystawionej diagnozy.

Po drugie: kompleksowa i sprawna naprawa

Nasz serwis AGD gwarantuje szybką reakcję na telefon klienta, który ma problem z konkretnym sprzętem. Szanujemy czas zarówno nasz, jak i każdej osoby, która zdecyduje się z naszych usług skorzystać.

Na miejscu fachowiec oceni sytuację i wielu przypadkach będzie mógł podjąć się naprawy na miejscu – w domu klienta.

Po trzecie: naprawiamy sprzęt różnych producentów

Jesteśmy wszechstronni: zajmujemy się naprawą urządzeń producentów, których produkty spotyka się w polskich domach, czyli, m.in:

 • Gorenje
 • Amika, Samsung
 • Electrolux
 • Candy
 • Mastercook
 • Bosh
 • i nie tylko.

Pomagamy korzystać ze sprzętu przez kolejne lata

Dlaczego warto podjąć próbę naprawy sprzętu, który przestał działać, jak należy?

Najważniejsze powody to:

 • ekonomiczny – często naprawa jest sporo tańsza, niż zakup nowego urządzenia
 • ekologiczny – na wysypiska nie trafiają sprzęty, które można łatwo i tanio naprawić, przywracając im pełną sprawność; niestety, nie wszystko z takich urządzeń jest dziś odzyskiwane i poddawane recyklingowi
 • poznawczy – klient nabiera podstawowej wiedzy nt. tego, jak działa urządzenie, z czego się składa, co najczęściej się psuje i ile kosztuje naprawa w konkretnym przypadku.

Nasza praktyka pozwoliła nam już przekonać się, że wielu klientów przyzwyczaja się do konkretnego modelu danego urządzenia i niechętnie myśli o jego zmianie na inny. Nasze działania pozwalają im pozostać przy tym, co dla nich wygodne i co się w ich codzienności sprawdziło.

Dzięki temu, że stosujemy dobrej jakości części, naprawiane przez nas urządzenia mogą działaś przez kolejne lata, a czasem nawet zwiększa się ich wydajność. wielu klientów, że naprawiane przez nas pralki, piekarniki, czy zmywarki, działają jak nowe.

Dbamy o sprzęt, szanujemy dom klienta

Nasi fachowcy profesjonalnie zabierają się do pracy i tak też ją kończą. Po ich interwencji można liczyć na pomoc w uprzątnięciu uciążliwych zabrudzeń, jeśli takowe powstały podczas ich interwencji. Szanujemy bowiem dom i miejsce pracy naszych klientów. Tym samym pracujemy na ich zaufanie oraz spokój wewnętrzny. Każdy klient zyskuje naprawiony sprzęt bez wychodzenia z domu i unikając dyskomfortu potencjalnego bałaganu, z którym nie pozostawiamy nikogo samemu sobie.

 

OD ADMINISTRATORA STRONY: Zgodziliśmy się opublikować ten artykuł jako artykuł zewnętrzny (Partnera)  na naszej stronie, ponieważ jesteśmy zwolennikami ekologicznych rozwiązań czyli naprawiania i nie zaśmiecania środowiska. Dlatego nie wyrzucajmy a naprawiajmy, a jak nie potrzebujemy to  odsprzedajmy lub oddajmy za darmo np. na OLX. Pozdrawiamy. Zespół Gracus – Broker Budowy Domów.