Z naszą pomocą wybudujesz swój dom w Polsce będąc w Wielkiej Brytanii, w Niemczech, w Austrii czy innym kraju Europy Zachodniej. Wystarczy,  że masz już w Polsce działkę.

Zespół ekspertów składający się z doradców budowalnych, architektów, konstruktorów i projektantów wnętrz, a także profesjonalnych firm wykonawczych budujących domy w różnych technologiach zajmie się kompleksowo Państwa budową i to za cenę porównywalną z budowaniem domu w systemie gospodarczym lub metodą wieloekipową. Unikniecie Państwo w ten sposób  wielomiesięcznego poszukiwania odpowiednich architektów, ekip czy firm budowlanych. My mamy do dyspozycji wszystkich specjalistów i kompleksowo koordynujemy ich działania.

Zaoszczędzicie swój czas, pieniądze i nerwy bez konieczności zajmowania się swoją budową domu będąc na miejscu, co z racji stałego pobytu za granicą może być zadaniem niemożliwym do wykonania. Wasza budowa będzie prowadzona i nadzorowana na miejscu przez współpracujące z nami firmy budowlane i koordynatora budowy, a Wy będziecie ją mogli koordynować zdalnie, praktycznie bez konieczności osobistego udziału. Będziecie Państwo mogli wrócić z emigracji i zająć się już tylko wykończeniem swojego wymarzonego domu. Mamy kilkunastoletnie doświadczenie w branży budowy domów jednorodzinnych w różnych technologiach, a na koncie wybudowanych już blisko 100 domów w Polsce i za granicą.

Zdjęcie 1: realizacja rekomendowanego wykonawcy – Śląsk

Zdjęcie 2: realizacja rekomendowanego wykonawcy – Łódź

Zdjęcie 3: realizacja rekomendowanego wykonawcy – Łódź

Jesteśmy w stanie w Państwa imieniu zająć się całą budową domu w Polsce do stanu surowego otwartego, surowego zamkniętego oraz stanu deweloperskiego – dotyczy wybranych technologii budowy i wybranych lokalizacji. Możemy budować w czterech głównych technologiach, tj. w prefabrykacie drewnianym w systemie ciężkim niemieckim, w prefabrykacie keramzytobetonowym, w technologii bloczków styropianowych zalewanych betonem – IZODOM oraz w technologii tradycyjnej, murowanej. W tej ostatniej technologii możemy budować  jedynie w Warszawie i okolicach.

Nie musicie Państwo nawet przyjeżdżać do Polski ponieważ wszelkie formalności związane z projektowaniem domu w trybie indywidualnym czy adaptację projektu gotowego do działki przeprowadzimy w Państwa imieniu.

Rys 1: wizualizacja domu WIRTULANY SPACER 3D – projekt domu parterowego 265 m2 – na zlecenie GRACUS – BROKER BUDOWY DOMÓW

W ramach kompleksowej obsługi możemy zaoferować:

 • przygotowanie koncepcji projektu a następnie pełnej dokumentacji projektowo budowlanej włącznie z uzyskaniem pozwolenia na budowę zgodnie z Państwa wymaganiami i potrzebami czy też dostosować wybrany projekt gotowy do działki. Ważne tu jest zaprojektowanie domu zgodnie z:
 • powierzchnią, którą mamy do dyspozycji i odległościami od działek sąsiednich czy też od drogi,
 • ze stronami świata,
 • z wjazdem na działkę,
 • z ukształtowaniem terenu
 • oraz, co często najważniejsze, z budżetem jakim dysponujemy na budowę domu

 Rys 2: Rzut parteru –  projekt domu parterowego 265 m2, wjazd na działkę od południa – na zlecenie GRACUS – BROKER BUDOWY DOMÓW

BUDOWA DOMU ZA GRANICĄ – DOSTAWA PREFABRYKATÓW DO MONTAŻU NA MIEJSCU

W ramach budowania domów za granicą możemy dostarczyć do Państwa prefabrykaty drewniane lub keramzytobetonowe oraz wiązary dachowe czy też dociętą odpowiednio więźbę dachową do montażu na miejscu na gotowej płycie fundamentowej. Dzięki temu rozwiązaniu jesteście w stanie Państwo zaoszczędzić ok 50% ceny wydanej na  stan surowy otwarty domu.

Zapraszamy do współpracy ponieważ nasi Klienci zaoszczędzają z nami nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych, otrzymują kompleksową obsługę i profesjonalne doradztwo, co zapobiega popełnianiu błędów przez Inwestorów, którzy pierwszy raz budują swój dom. Ponadto nasze profesjonalne firmy projektowe i wykonawcze dbając o swoją reputację  starają się o wiele bardziej, aby sprostać nawet najbardziej wyszukanymi wymaganiom i potrzebom Klientów.

 

Prosimy o kontakt telefoniczny, mailowy lub wypełnienie formularza poniżej w celu ustalenia szczegółów ewentualnej współpracy

AUTOR: GRZEGORZ NIEWITAŁA, ekspert 4 technologii budowy domów jednorodzinnych

GRACUS – BROKER BUDOWY DOMÓW

www.brokerbudowydomow.pl

grzegorz.niewitala@gracus.pl

+48 600-104-130

+48 600-104-130 (WhatsSpp)

  Chcesz wybudować dom w Polsce
  bez osobistych wizyt w kraju?

  Wypełnij formularz. Skontaktujemy się z Tobą,
  aby porozmawiać o szczegółach.

  [recaptcha]