Cała prawda o #budownictwie #szkieletowym drewnianym w Polsce.

Chcesz budować #dom – musisz to przeczytać!

 Subiektywne i obiektywne porównanie: #prefabrykat – ciężki szkielet niemiecki vs  lekki szkielet #kanadyjski?

Ten e-book to ekskluzywna obiektywna wiedza na temat technologii budowania domów z drewna ale i subiektywne doświadczenia gromadzone przez autora przez ostatnie 10 lat.

E-book ma 11 stron tekstu ale zapewniam, że po przeczytaniu nie będziecie żałować ani jednej minuty poświęconej na jego lekturę. Wiedza jaką pozyskasz jest o tyle cenna, że może ona zmienić Twoją decyzję co do wyboru technologii budowy domu i przez to pozwoli uniknąć wielu potencjalnych problemów w przyszłości, w tym nadmiernych kosztów!

Ten artykuł nie będzie tylko zbiorem faktów (chociaż też) ale będzie przede wszystkim próbą subiektywnego spojrzenia na technologię budowania w Polsce domów z drewna z punktu widzenia doradcy budowlanego z wieloletnim doświadczeniem w tej branży, który w tej technologii współpracował z rzeszą kilkuset klientów, a dla kilkudziesięciu takie domy wybudował. Jest kilka nawet ciekawych artykułów w Internecie na temat porównania tych technologii, ale wszystkie bazują raczej na suchych faktach, które są oczywiście cenne, ale pokazują tylko część zagadnienia, nie biorąc pod uwagę naszej, polskiej mentalności i pewnych stereotypów, które narosły przez lata.

 

Wyślę ten e-book każdemu, kto napisze do mnie pod adres : grzegorz.niewitala@gracus.pl i wyrazi chęć otrzymania tego ciekawego materiału. Na wszelkie wątpliwości udzielę też każdemu wyczerpujących bezpłatnych informacji pod numerem 600-104-130. Jestem ekspertem w tej dziedzinie i mogę pomóc Wam wybudować swój wymarzony dom.

Budujemy w 5 technologiach, w tym w dwóch drewnianych: szkielecie prefabrykowanym ciężkim niemieckim – opis, pytania i odpowiedzi –  TUTAJ oraz w jego ekskluzywnej postaci – w systemie STEICO. Ciekawy wywiad z ekspertem znajdziesz TUTAJ