PROMOCJA: Do końca marca 2018r.  tylko dla czytelników BLOGA  cały proces obsługi Klienta od firmy GRACUS – BROKER BUDOWY DOMÓW wraz z pełnym doradztwem – GRATIS. Taka usługa  dla innych Klientów będzie płatna jednorazowo 1000 zł.

Rekomendowanym przez nas Wykonawcom na przestrzeni lat zaufało już tysiące Inwestorów w Polsce i za granicą.  Polecamy tylko sprawdzone, wiarygodne i uczciwe firmy budowlane, dla których liczą się tylko dwie rzeczy: zadowolenie Klienta i, dzięki temu, dalsze rekomendacje. Osiągamy to poprzez najwyższą jakość,  precyzję wykonania budowanych domów oraz zmieszczenie się w uzgodnionym na budowę budżecie.

Jednym z takich rekomendowanych przez nas wykonawców jest firma IZODOM 2000. Ta Polska firma specjalizuje się w budowaniu domów energooszczędnych i pasywnych. IZODOM 2000 posiada już 19.000 referencyjnych budynków na całym świecie, z czego aż 9000 w Niemczech. Ostatni kontrakt – w Korei Południowej – jednym z najbardziej rozwiniętych krajów na świecie. Jak to jest możliwe? Odpowiedź znajdziecie w tym artykule.

Najlepiej o rekomendowanych wykonawcach oraz samej technologii świadczy opinia naszego Klienta. Z Panem Krzysztofem Bierówką, który zdecydował się na budowę domu w nowoczesnej technologii IZODOM 2000 przeprowadziliśmy wywiad, który cieszy się dużą popularnością w internecie. Dlatego zdecydowaliśmy się jego fragmenty opublikować tutaj. Całość wywiadu dostępna na www.brokerbudowydomow.pl/blog/wywiad

Tutaj ten artykuł do pobrania:

Ten artykuł dostępny jest również do pobrania w wersji .pdf:

Pobierz