GRACUS – BROKER BUDOWY DOMÓW

W RANKINGU OFERTEO.PL – NAJLEPSI 2019 

 

Szanowni Klienci,

Cieszymy się, że z roku na rok obdarzacie nas Państwo coraz większym zaufaniem. Już po raz trzeci z rzędu portal Oferteo.pl przyznał nam wyróżnienie w swoim rankingu NAJLEPSI 2019 w branży budowlanej. I tym razem jest to MIEJSCE PIERWSZE. Głównym kryterium rankingu są pozytywne opinie Klientów oraz działania związane z ich obsługą. W tym roku mamy przyjemność obsługiwać równolegle kilkunastu Klientów, którzy budują lub będą budować z nami swoje domy.

BEZPROBLEMOWA BUDOWA DOMU

Dziękujemy jeszcze raz  za zaufanie i serdecznie zapraszamy do korzystania z naszych usług wszystkich Inwestorów, którzy w miarę bezproblemowo chcą przejść przez trudny proces budowy domu. Niewielkim kosztem Inwestorzy budujący dom są w stanie zaoszczędzić sporo pieniędzy i naprawdę dużo czasu i nerwów.

SPORE OSZCZĘDNOŚCI FINANSOWE

Na przykład jeden z naszych Klientów zaoszczędził blisko 20.000 zł wydając na nasze usługi raptem 3000 zł. Czyli per saldo zostało mu  w kieszeni 17.000 zł. Dodatkowo z uwagi na fakt, że zlecamy naszym wykonawcom budowę  więcej niż jednego domu, jesteśmy w stanie z każdym wykonawcą negocjować korzystną cenę dla Klienta. Tutaj oszczędności sięgają od 10.000 nawet do 50.000 zł w zależności od wykonawcy i od całościowego kosztu inwestycji.

KOMPLEKSOWE DORADZTWO BUDOWLANE – BEZPIECZEŃSTWO I OSZCZĘDNOŚĆ CZASU

Kolejną zaletą korzystania z naszych usług jest kompleksowe doradztwo, dzięki któremu Klienci oszczędzają dużo czasu i potencjalnych problemów z wyborem niewłaściwego wykonawcy, błędnych decyzji co do wyboru instalacji czy też złych rozwiązań funkcjonalnych. Pomagamy dobrać projekt do działki, tak aby spełniał oczekiwania a koszt jego budowy mieścił się w zakładanym przez Klienta w budżecie. Nasi architekci, konstruktorzy, projektanci instalacji oraz geolodzy i geodeci pomogą dostosować gotowy projekt do działki  i do oczekiwań Klienta lub zaprojektować go od zera ściśle z wymaganiami i potrzebami Inwestorów.

DOBÓR TECHNOLOGII I WYKONAWCY

Rekomendujemy odpowiednią dla danego Klienta technologię budowy domu oraz dobieramy rzetelnego i terminowego wykonawcę, który potrafi dobrze w danej technologii budować domy. Nasi instalatorzy zaproponują najlepsze dla Państwa rozwiązania funkcjonalne aby Państwa domy były energooszczędne i tanie w eksploatacji.

DORADZTWO KREDYTOWE

Dzięki współpracującym z nami doradcom kredytowym jesteśmy w stanie również dobrać dla każdego Klienta odpowiedni kredyt hipoteczny.

OPINIA KLIENTA

Zapraszamy do przeczytania ostatniej opinii zamieszczonej  przez naszego Klienta na portalu Oferteo.pl Sprawdź opinie o nas na Oferteo.pl Mamy nadzieję, że w tym roku pojawią się kolejne…

„Przygotowuję się do budowy domu i kilka miesięcy temu, jak prawie każdy w takiej sytuacji, stałem przed trudnym wyborem technologii oraz ekipy budowlanej. Na przestrzeni kilku tygodni miałem przyjemność współpracować z Panem Grzegorzem Niewitałą i korzystać z jego doświadczenia. Pan Grzegorz poświęcił mi naprawdę dużo czasu – odbyliśmy wiele długich rozmów telefonicznych i wymieniliśmy łącznie kilkadziesiąt maili. Za każdym razem otrzymywałem dokładne odpowiedziami na wszystkie moje pytania (a było tego naprawdę sporo!). Analizowałem kilka różnych technologii (m.in. Izodom, Ytong, płyta fundamentowa, dom pasywny itp.), więc różnych wątków było mnóstwo. W związku z tym spędzałem całe godziny w internecie zbierając informacje i kontaktując się z różnymi fachowcami. Tak trafiłem na p. Grzegorza. Przeczytałem kilka opinii i artykułów na jego temat, więc postanowiłem spróbować. Byłem zaskoczony, bo potrafił on naprawdę dużo powiedzieć o każdej technologii, które analizowałem, znał wady i zalety, skontaktował mnie z kilkoma wiodącymi wykonawcami i upewnił się, że otrzymałem bardzo konkurencyjne wyceny (a miałem porównanie, bo oprócz jego pomocy szukałem też na własną rękę – przebił wszystkich. Każda z poleconych mi firm była naprawdę wysokiej jakości i profesjonalnie podchodziła do tematu. Ogólnie jestem też pod dużym wrażeniem zaangażowania i profesjonalizmu p. Niewitały. To człowiek doświadczony, widać, że potrafi dopasować ofertę do potrzeb Klienta. Nie idzie na kompromisy, współpracuje z prawdziwymi fachowcami, dba o to, żeby klient nie był pod żadnym względem rozczarowany i miał obsługę kompleksową, zależy mu na jakości (krótko mówiąc: widać, że chce budować dobrą markę, a nie po prostu złapać klienta na cokolwiek). […]”

Piotr Szczepaniak, 3 maja 2019

e-mail: p.p.szczepaniak@gmail.com

Jeszcze raz serdecznie zapraszamy do współpracy!

Pozdrawiam serdecznie

Grzegorz Niewitała – Właściciel i Doradca Klienta