NOWA USŁUGA JAKOŚCI PREMIUM W BRANŻY BUDOWLANEJ – BUDOWA DOMU JESZCZE NIGDY NIE BYŁA TAKA PROSTA!   

Szanowni Państwo, 

Miło mi poinformować, że dziś, tj. 24.12.2022r., w Wigilię Bożego Narodzenia startuje moja nowa strona internetowa pod marką osobistą www.grzegorzniewitala.pl. Będzie to strona inna niż wszystkie w branży budowlanej, ponieważ będzie stała za nią usługa doradztwa budowlanego na wysokim poziomie – można powiedzieć w jakości PREMIUM. Będę kładł nacisk na maksymalnie profesjonalną obsługę Klientów i dostarczenie im usług najwyższej możliwej jakości i spełniających ich wymagania i oczekiwania, co nie oznacza, że za wysoką cenę. Wręcz przeciwnie – dzięki skorzystaniu z tych usług będzie można wybudować dom nie tylko bezpieczniej, bardziej komfortowo i z dużo mniejszym stresem, ale również znacznie taniej. Jest to możliwe dzięki temu, że jako Partner Handlowy wielu firm budowalnych mam możliwość indywidulanego negocjowania w imieniu Klientów dużo wyższych rabatów niż jakby Klienci sami zgłosili się do tych firm. Co więcej moja usługa nie podwyższa sztucznie ceny za dom, ponieważ wyceny domów uwzględniają pracę Działu Sprzedaży i Obsługi Klienta niezależnie czy firma oferuje usługę budowy domu samodzielnie czy z moim pośrednictwem. Innymi słowy moje usługi są po prostu wydzielonym na zewnątrz Działem Sprzedaży, który i tak firma budowalna musiałaby utrzymywać w ramach własnych środków i wliczać to w koszty.

Nowa, ekspercka strona internetowa w branży budowalnej www.grzegorzniewitala.pl

Marka „Grzegorz Niewitała” z głównym przesłaniem  „POMOGĘ CI WYBUDOWAĆ DOM” powstała, podobnie jak poprzednio, z potrzeby wsłuchania się w potrzeby Klientów, którzy nie mają czasu miesiącami szukać odpowiedniej wiedzy i firm, które zbudują im dom oraz nie chcą ryzykować błędnych wyborów. Ponadto ta oferta ma trafiać do Inwestorów bardziej wymagających, którzy oczekują profesjonalnego – eksperckiego doradztwa z zakresu budowy domu począwszy od wyboru działki aż do standardu deweloperskiego. Klienci oczekują uczciwej rekomendacji doradcy bankowego, architektów, wykonawców domów w różnych technologiach, instalatorów, wykonawców pod klucz, i ta oferta ma wyjść naprzeciw takim oczekiwaniom.

Zatem zapraszam wszystkich chcących wybudować dom , ponieważ zyskać można nie tylko czas ale też zaoszczędzić wiele stresów i nerwów, a także dobrze dobrać projekt domu oraz rzetelnego wykonawcę do jego budowy. Co często najważniejsze dzięki współpracy ze mną można też zaoszczędzić pieniądze z tytułu możliwości uzyskania dużo większych rabatów od wykonawców, niż w przypadku samodzielnych prób negocjacji.  Oszczędności sięgają nieraz kilkudziesięciu tysięcy złotych.

Serdecznie pozdrawiam i zapraszam do współpracy!

Grzegorz Niewitała – ekspert w branży budowlanej www.grzegorzniewitala.pl 

GRACUS BROKER BUDOWY DOMÓW www.gracus.pl www.brokerbudowydomow.pl