Kiedy myślisz o budowie swojego wymarzonego domu, czy jesteś absolutnie pewny, że chcesz powierzyć często oszczędności całego życia lub kredyt na 30 lat przypadkowej i niesprawdzonej firmie? Zatem czy masz na tyle czasu, pieniędzy i zaangażowania, aby rzetelnie sprawdzić wiarygodność, uczciwość i kompetencje firmy, która wybuduje dla Ciebie dom?

Nie musisz tego robić sam. Jesteśmy po to, aby Ci w tym pomóc. W ramach działań firmy Gracus – Broker budowy domów możemy Ci zaproponować ofertę różnych sprawdzonych przeze nas firm budowlanych. Współpracujemy tylko z rzetelnymi firmami, które zweryfikowaliśmy według różnych kryteriów, takich jak: uczciowść, płynność finansowa, jakość, terminowość czy też wiarygodność wśród dotychczasowych Klientów. Firmy, z którymi się jesteśmy związani umową wykonują w całej Polsce domy w 12 różnych technologiach: np. murowanej (np. Porotherm, Silka, Ytong, Thermomur), keramzytowej prefabrykowanej, szkieletwej drewnianej – ciężkiej niemieckiej czy też lekkiej kanadyjskiej oraz szkieletowej stalowej.

Co najważniejsze! Nasza usługa jest bezpłatna! Jeśli chodzi o koszty samego domu, to tyle samo zapłacisz za budowę domu w firmie wykonawczej, co za naszym pośrednictwem. Nie faworyzujemy żadnej firmy budowlanej, ponieważ z każdą jesteśmy umówieni tak samo. Każdorazowo liczy się dla nas jedynie uzyskanie najlepszej relacji ceny do jakości. Działamy zawsze w najlepszym interesie klienta!

Dzięki naszemu doradztwu i dobrym rekomendacjom poczujesz się bezpiecznie i komfortowo. Nasze wieloletnie doświadczenie w branży budowy domów uchroni Cię od nadmiernych kosztów, oszczędzi czas i sprawi, że będziesz zadowolony na wiele następnych lat ciesząc się swym wymarzonym domem. Ponadto zaproponujemy Ci również rozwiązania energooszczędne, po to aby Twój dom był tani i komfortowy w eksploatacji. Wyobraź to sobie… bezpieczeństwo, spokój i komfort dobrze podjętej decyzji. Czy może być coś istotniejszego, jeśli wydaje się tak duże pieniądze?

Zapraszamy do współpracy! Nie zawiedziesz się!