GRACUS – BROKER BUDOWY DOMÓW

W RANKINGU OFERTEO.PL – NAJLEPSI 2020 

 

Szanowni Klienci,

Cieszymy się, że z roku na rok obdarzacie nas Państwo coraz większym zaufaniem. Już po raz czwarty z rzędu portal Oferteo.pl przyznał nam wyróżnienie w swoim rankingu NAJLEPSI 2020 w branży budowlanej. I jest to znów MIEJSCE PIERWSZE. Głównym kryterium rankingu są pozytywne opinie Klientów oraz działania związane z ich obsługą. W tym roku mamy przyjemność obsługiwać równolegle kilkunastu Klientów, którzy budują lub będą budować z nami swoje domy.

BEZPROBLEMOWA BUDOWA DOMU

Dziękujemy jeszcze raz  za zaufanie i serdecznie zapraszamy do korzystania z naszych usług wszystkich Inwestorów, którzy w miarę bezproblemowo chcą przejść przez trudny proces budowy domu. Niewielkim kosztem Inwestorzy budujący dom są w stanie zaoszczędzić sporo pieniędzy i naprawdę dużo czasu i nerwów.

SPORE OSZCZĘDNOŚCI FINANSOWE

Na przykład jeden z naszych Klientów zaoszczędził blisko 20.000 zł wydając na nasze usługi raptem 2000 zł. Czyli per saldo zostało mu  w kieszeni 18.000 zł. Dodatkowo z uwagi na fakt, że zlecamy naszym wykonawcom budowę  więcej niż jednego domu, jesteśmy w stanie z każdym wykonawcą negocjować korzystną cenę dla Klienta. Tutaj oszczędności sięgają od 10.000 nawet do 50.000 zł w zależności od wykonawcy i od całościowego kosztu inwestycji.

KOMPLEKSOWE DORADZTWO BUDOWLANE – BEZPIECZEŃSTWO I OSZCZĘDNOŚĆ CZASU

Kolejną zaletą korzystania z naszych usług jest kompleksowe doradztwo, dzięki któremu Klienci oszczędzają dużo czasu i potencjalnych problemów z wyborem niewłaściwego wykonawcy, błędnych decyzji co do wyboru instalacji czy też złych rozwiązań funkcjonalnych. Pomagamy dobrać projekt do działki, tak aby spełniał oczekiwania a koszt jego budowy mieścił się w zakładanym przez Klienta w budżecie. Nasi architekci, konstruktorzy, projektanci instalacji oraz geolodzy i geodeci pomogą dostosować gotowy projekt do działki  i do oczekiwań Klienta lub zaprojektować go od zera ściśle z wymaganiami i potrzebami Inwestorów.

DOBÓR TECHNOLOGII I WYKONAWCY

Rekomendujemy odpowiednią dla danego Klienta technologię budowy domu oraz dobieramy rzetelnego i terminowego wykonawcę, który potrafi dobrze w danej technologii budować domy. Nasi instalatorzy zaproponują najlepsze dla Państwa rozwiązania funkcjonalne aby Państwa domy były energooszczędne i tanie w eksploatacji.

DORADZTWO KREDYTOWE

Dzięki współpracującym z nami doradcom kredytowym jesteśmy w stanie również dobrać dla każdego Klienta odpowiedni kredyt hipoteczny.

OPINIA KLIENTA

Zapraszamy do przeczytania opinii zamieszczonych przez naszych Klientów na portalu Oferteo.pl Sprawdź opinie o nas na Oferteo.pl
Mamy nadzieję, że w tym roku pojawią się kolejne…

Przykładowa OPINIA:

Miałam przyjemność współpracować z p. Grzegorzem podczas budowy naszego domu energooszczędnego w systemie szkieletu ciężkiego. To, że mieszkamy właśnie w takim domu i bardzo sobie to chwalimy, zawdzięczamy właśnie p. Grzegorzowi. Pomógł nam w wyborze technologii drewnianej i towarzyszył nam przez cały proces wykonania domu. Wykazał się fachowością, sprawnością w działaniu i przede wszystkim dotrzymywał złożonych nam zobowiązań. W każdej chwili mogliśmy liczyć na jego wsparcie zarówno w kwestiach technologicznych czy wykonawczych, a także interpersonalnych. Z całą pewnością mogę polecić współpracę z p. Grzegorzem – dla nas okazała się sukcesem.

Anna W. Warszawa – Wesoła

Jeszcze raz serdecznie zapraszamy do współpracy!

Pozdrawiam serdecznie

Grzegorz Niewitała – Właściciel i Doradca Klienta 600-104-130, grzegorz.niewitala@gracus.pl