Artykuł jest przeznaczony dla naszych Rodaków mieszkających w USA, KANADZIE, AUSTRALII czy w EUROPIE ZACHODNIEJ. Warto wiedzieć, że istnieje taka opcja. Jaka? Zapraszam do lektury!

Gracus – Broker budowy domów  

Chcesz wybudować swój dom w Polsce – zgłoś się do nas i pozostaw nam załatwienie wszystkich formalności oraz samą budowę domu do standardu deweloperskiego czy nawet „pod klucz”. Mamy kilkunastoletnie doświadczenie w budowaniu domów w Polsce i na zachodzie Europy, w tym w szczególności w Niemczech,  Austrii,  Szwajcarii, Luksemburgu itd. Nasi wykonawcy wybudowali już ponad 500 domów.

Budujemy domy w całej Polsce w kilku technologiach. Specjalizujemy się w technologiach nowoczesnych – tj. szybkich, energooszczędnych  i pasywnych. Bazujemy w technologii ciężkiego szkieletu niemieckiego opartego na prefabrykacie drewnianym, w tym STEICO oraz na technologii IZODOM – bloczki styropianowe wypełnione rdzeniem betonowym. Jesteśmy również w stanie wybudować dom w technologii tradycyjnej – murowanej np. z pustaków ceramicznych, z gazobetonu lub z bloczków silikatowych.

Serdecznie zapraszam do współpracy ze mną i z naszymi Partnerami! Osobiście zorganizuję i dopilnuję Wam całej budowy domu w Polsce. Będziecie spokojni o swój wymarzony dom będąc nawet setki czy tysiące kilometrów stąd.

 

Dlaczego założyłem tę firmę?

Firma powstała w odpowiedzi na zapotrzebowanie rynku na kompleksową obsługę budowy domu. Coś co jest standardem w Europie Zachodniej, w Ameryce Północnej, czy w Australii czyli dostarczenie  Klientowi gotowego produktu w postaci wybudowanego domu w standardzie „pod klucz” czyli do zamieszkania wraz ze wszystkimi formalnościami architektonicznymi i urzędowymi oraz związanymi z adaptacją działki, nie funkcjonuje jeszcze w Polsce na szerszą skalę.

Jest natomiast coraz więcej Klientów, którzy z racji swojej pracy, częstych wyjazdów, pobytów zagranicznych czy też zobowiązań rodzinnych nie są w stanie sami zorganizować sobie budowy domu od A do Z. Reprezentuję właściwie jedyną firmę w Polsce, która w tak szerokim zakresie jest w stanie dostarczyć produkt pod tytułem: dom gotowy do zamieszkania. Pomyślicie pewnie, że budowa domu z moim pośrednictwem kosztuje dwa razy więcej. Jest wręcz przeciwnie, ponieważ dzięki tej usłudze zyskujemy nie tylko czas ale i oszczędzamy pieniądze.

 

Zanim zaprezentuję zalety współpracy z moją firmą pozwólcie, że się Wam przedstawię.

Zatem klika słów o Właścicielu i założycielu firmy Gracus – Broker Budowy domów.

Grzegorz Niewitała – Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie oraz School of Business na Uniwersytecie w Sztokholmie – studia Executive Master of Business Administration (MBA).

Orędownik pionierskiego stosowania nowoczesnych technologii w budownictwie jednorodzinnym. Konsultant wielu firm budowlanych i projektowych oraz współtwórca ich sukcesu rynkowego. Pasjonat i ekspert w branży budowlanej w specjalności: budowa domów jednorodzinnych.

Pomysłodawca autorskiego portalu informacyjno – sprzedażowego GRACUS – BROKER BUDOWY DOMÓW poświęconego propagowaniu wiedzy o technologiach budowy domów jednorodzinnych oraz pomaganiu Klientom w znalezieniu właściwego wykonawcy domu.

Specjalista w zakresie marketingu, sprzedaży oraz wdrażania programu KAIZEN – metody ciągłego doskonalenia organizacji. Autor wielu opracowań na temat zarządzania i organizacji przedsiębiorstw, tożsamości i wizerunku firm, a także komunikacji z rynkiem i  budowania relacji z klientem.

Dyrektor, menedżer, wieloletni konsultant marketingu i sprzedaży, kreator wizerunku firm, skuteczny sprzedawca, autor strategii marketingowych i sprzedażowych, a także artykułów prasowych.

 

 Klika słów o naszej WIARYGODNOŚCI

Firma Gracus – Broker budowy domów wraz z jedną z firm wykonawczych otrzymała dwukrotnie prestiżową nagrodę Wiktoria Znak Jakości Przedsiębiorców 2011 i 2012r. w konkursie zorganizowanym pod patronatem Parlamentu Europejskiego oraz Ministerstwa Gospodarki  Rzeczpospolitej Polskiej. W 2017 i w 2018 roku od portalu Oferteo otrzymaliśmy prestiżowy certyfikat „WYKONAWCA ROKU”. Ponadto jesteśmy ekspertem portalu Oferteo oraz „Profesjonalnym sprzedawcą”. Posiadamy również certyfikat „Sprawdzona firma”. Współpracujemy z wieloma renomowanymi Pracowniami projektowymi w Polsce oraz firmami sprzedającymi projekty gotowe, wśród których należy wymienić: „Dobre Domy”, „LK Projekt”, „Z500”, „MG Projekt”, „Extradom”, „Tooba.pl” itp. Współpracujemy z kilkoma organizacjami o charakterze non profit zajmującymi się w szerokim zakresie edukacją budowlaną i promowaniem dobrych praktyk w kwestii budowy domów. Zaliczają się do nich „DOM IDEALNY” czy też „AKADEMIA BUDOWY TOOBA.PL”

 

Kilka słów o ZAUFANIU

Firma GRACUS – BROKER BUDOWY DOMÓW to firma powstała w odpowiedzi na potrzebę Inwestorów w realizacji trudnego zadania budowy domu. Zdobywamy zaufanie naszych Klientów prowadząc profesjonalne doradztwo w ramach doboru odpowiedniego projektu, technologii budowy domu, instalacji, wyposażenia oraz zastosowania odpowiednich rozwiązań funkcjonalnych. Naszym najważniejszym działaniem jest rekomendacja wiarygodnego, rzetelnego i uczciwego wykonawcy, który wybuduje dom dobrej jakości oraz w rozsądnej cenie. Działamy zawsze w najlepszym interesie Klienta.

 

ZALETY WSPÓŁPRACY Z NAMI

Budujemy domy w całej Polsce w kilku technologiach. Specjalizujemy się w technologiach nowoczesnych – tj. szybkich (3 miesiące), energooszczędnych (2000 zł rocznie – koszt ogrzewania i ciepłej wody) i pasywnych (0-1000 zł rocznie – koszt ogrzewania i ciepłej wody). Bazujemy w technologii ciężkiego szkieletu niemieckiego opartego na prefabrykacie drewnianym, w tym STEICO oraz na technologii IZODOM – bloczki styropianowe wypełnione rdzeniem betonowym. Jesteśmy również w stanie wybudować dom w technologii tradycyjnej – murowanej np. z pustaków ceramicznych (np. Porotherm), z pustaków z gazobetonu (np. Ytong) lub z bloczków silikatowych (np. Silka). Zapewniamy ceny niższe od cen rynkowych w Polsce oraz kompleksową obsługę budowy domu. To oznacza, że obecność Inwestora na budowie może być ograniczona do minimum, ponieważ jesteśmy w stanie zająć się niemal wszystkimi formalnościami związanymi z projektem i uzyskaniem pozwolenia na budowę.  Sprawdzeni przez nas Wykonawcy zajmą się budową domu do standardu deweloperskiego z instalacjami. Mamy sprawdzone ekipy do wykonania nowoczesnych instalacji typu pompa ciepła, wentylacja mechaniczna z rekuperatorem, GWC, klimatyzacja, fotowoltaika, kolektory słoneczne, odkurzacz centralny czy zintegrowane systemy CO i wentylacji firmy Carrier. Dbamy też o bezpieczeństwo i komfort naszych Klientów rekomendując sprawdzone systemy automatyki budynku w ramach pakietów domu inteligentnego: alarm i kontrola dostępu, oświetlenie, klimat i jakość powietrza, multimedia, rolety, kontrola mediów (energia, gaz, woda) oraz ogród.   Jesteśmy w stanie również w uzgodnieniu z Inwestorami wykonać dom do stanu „pod klucz” – włącznie z wykończeniem domu i zagospodarowaniem ogrodu, w tym tarasy, pergole, wiaty itp.

Serdecznie zapraszam do współpracy ze mną i z naszymi Partnerami! Osobiście zorganizuję i dopilnuję Wam całej budowy domu w Polsce. Będziecie spokojni o swój wymarzony dom będąc nawet setki czy tysiące kilometrów stąd.

Przeczytaj także artykuł TUTAJ z którego dowiesz się dlaczego współpraca z nami zaoszczędzi Twoje pieniądze?

Mogę się z Wami komunikować przez telefon (mogę do Ciebie dzwonić), przez Skype, Messenger czy WhatsApp. Możemy się również spotkać osobiście w dowolnym mieście w Polsce.

Opinie o działalności Gracus – Broker budowy domów znajdują się tutaj:

https://www.brokerbudowydomow.oferteo.pl/opinie

https://brokerbudowydomow.pl/realizacje-i-opinie/

 

Serdecznie zapraszam.

Grzegorz Niewitała – Właściciel, Ekspert ds. systemów budowlanych

GRACUS – BROKER BUDOWY DOMÓW

www.brokerbudowydomow.pl   tel. kom.: +48 600-104-130

grzegorz.niewitala@gracus.pl